Освітлення для магазину техніки та гаджетів

Освітлення для магазину побутової техніки та гаджетів вирішує дві основні задачі. Перша з них дозволити покупцеві ретельно роздивитись товар і його деталі, адже найчастіше це не дешевий товар, і покупець буде користуватися ним не один рік. Друге завдання, яке може дозволити вирішити освітлення – акцентувати увагу на акційні товари та новинки, що дозволить збільшити продажі цього товару.

Особливості освітлення магазину електроніки:

 • при розробці проекту освитлення, необхідно запобігти ефекту виблискування на екранах, особливо це стосується телевізорів, ноутбуків, планшетів і мобільних телефонів;
 • створити рівномірне направлене світло, що дозволить покупцеві добре роздивитися товар;
 • скомбінувати загальне і акцентне освітлення. Загальне освітлення дозволить покупцеві добре орієнтуватися в магазині, акцентне освітлення, в свою чергу, виділить акційні товари, новинки і спеціальні пропозиції, та допоможе привернути увагу покупця до цих товарів.

Практично у всіх магазинах, якщо іншого не вимагає концепція магазину, ми використовуємо світильники з холодним спектром від 4200-5000 K. Також варто приділити увагу такому показнику як передача кольору, її ми радимо вибирати не нижче Ra ≥80 для загального освітлення і Ra ≥90 для акцентних світильників. Що стосується рівня освітленості, тут варто звернути увагу на нюанси – для світлої техніки він може бути в діапазоні 400-500 лк, для темної техніки рівень освітленості варто підвищити до 600-700 лк.

Фахівці компанії AVA TECH допоможуть розробити проект освітлення для магазину побутової техніки, з урахуванням всіх особливостей приміщення і товару.

Бажаєте щоб Ваш проект був наступним?
Заповніть форму і наші
менеджери зв'яжуться з Вами!

  Реалізовані проекти

  Цитрус
  Цитрус
  Освітлення магазинів лідера електроніки в Україні

  FAQ (часто задавані питання)

  На що варто звернути увагу під час вибору освітлення для магазинів електроніки?

  При виборі освітлення для магазинів електроніки, перш за все, варто звернути увагу на освітленість у магазині. Покупець повинен мати можливість добре розглянути покупку, адже він купує товар для довготривалого використання. Окрему увагу варто приділити правильному проектуванню та налаштуванню освітлення. Це дозволить уникнути відблисків на поверхні товару, розставити акценти на акційних товарах та новинках.

  Які світильники вибрати для освітлення магазинів електроніки?

  При виборі світильників для вашого магазину вам потрібно детально вивчити ваше приміщення та розміщення товарів. Якщо ваш магазин має велику площу, ви продаєте велику побутову техніку, а викладка товарів здійснюється на стелажі з довгими проходами - найбільш вдалим варіантом стануть лінійні світильники. Якщо ж у вас невелике приміщення і ваш асортимент товару - це гаджети і дрібна побутова техніка - найбільш вдалим варіантом стануть трекові світильники.

  Як уникнути відблисків на техніці та гаджетах?

  При розробці проекту освітлення необхідно правильно розмістити джерела світла, врахувати висоту та кут розміщення світильників, це допоможе запобігти ефекту блікування на екранах, особливо це стосується телевізорів, ноутбуків, планшетів і мобільних телефонів. Але одного гарного проекту буде мало, необхідно приділити увагу якості монтажу та налаштуванню освітлення. Для зони магазину, де є можливість блиск техніки, ми рекомендуємо використовувати світильники з нижчим рівнем освітленості, ніж у тих зонах де немає цього ефекту.

  Які параметри освітлення потрібно вибрати для освітлення магазинів електроніки?

  Практично у всіх магазинах техніки, якщо концепція магазину не має на увазі інше, ми використовуємо світильники з холодним спектром від 4200-6500 K. При цьому рівень кольору, ми радимо вибирати не нижче Ra ≥80 для загального освітлення та Ra ≥90 для акцентних світильників. Що стосується рівня освітленості, тут варто звернути увагу на нюанси – для світлої техніки він може бути в діапазоні 400-500 лк, для темної техніки рівень освітленості варто підвищити до 600-700 лк.