Усі роботи
 • ru
 • en
 •                            
                                 
  ЗАСТОСУВАННЯ:

  Правильно підібране освітлення в продуктовому магазині може підняти рівень продажів до 27%. Вимоги до освітлення продуктів так само різноманітні, як і самі категорії продуктів харчування. Завдяки нашим інноваційним розробкам Ava Tech пропонує вам унікальний підхід до розробки освітлення в продуктових магазинах та супермаркетах. Ми готові розробити унікальні рішення по освітленню для усіх зон, від прилавків зі свіжими продуктами, акційного товару, загального освітлення рядів та полиць, до освітлення касових зон.

                             
                                 
  ЗАСТОСУВАННЯ:

  В магазинах одягу найважливішим правилом освітлення є створення візуально привабливої і естетичної картинки для покупця. Наша команда не просто добре знає, як продумати вдале світло в fashion- зоні, але і можемо розробити освітлення, що мотивує робити покупки. Інтенсивність світла, колір світла, контраст – світловий потік не завжди має бути світлим. Інтенсивність світла може регулюватися від основного тону колекції – для світлих речей освітлення краще зробити менш яскравим, для темних – інтенсивнішим. У магазинах з одягом важливо зберігати реалістичне і природне перенесення кольорів товарів.

                             
                                 
  ЗАСТОСУВАННЯ:

  Освітлення в офісному просторі є дуже важливим питанням – адже тут йдеться не лише про дизайн, але і про комфорт та здоров’я працівників. Компанія Ava Tech готова запропонувати цікаві та практичні концепції освітлення в work- зоні. Світло повинне створювати робочу атмосферу і не мати негативного впливу на зір. Для правильного освітлення офісу необхідно комбінувати три види освітлення: загальне, місцеве, зональне. Приміром в зоні відпочинку необхідно використати розслабляюче м’яке тепле світло, а на рецепції краще використати рівномірне, але привертаюче увагу освітлення.

   

                             
                                 
  ЗАСТОСУВАННЯ:

  Освітлення в drogerie- зоні комбінує в собі два важливі елементи – якісне освітлення полиць з продуктами і створювати мінімальну кількість тіней і відблисків щоб покупець виглядав привабливішим. Світло має бути досить м’яким, розсіяним і давати гарну передачу кольору, щоб покупець міг виразно розрізняти відтінки косметики та інших товарів. У невеликих монобрендових магазинах косметики можна застосовувати нестандартні дизайнерські рішення, які перекликаються з концепцією бренду що дозволить покупцеві отримати максимум естетичного задоволення при контакті з вашим брендом.

                             
                                 
  ЗАСТОСУВАННЯ:

  Освітлення для гіпермаркетів може бути настільки ж різним як і самі магазини з товаром. Не дивлячись на різні групи товарів – будь то продукти, меблі, товари для будинку або будівельні товари концепція освітлення в одному приміщенні повинна мати єдиний стиль і концепцію. Головними вимогами для освітлення гіпермаркетів є якість освітлення, інтенсивність світла і правильність перенесення кольорів. Також у виборі освітлення для великих площ важливо брати до уваги потужність і надійність світильників.

                             
                                 
  ЗАСТОСУВАННЯ:

  Ми знаємо, як створити правильне безпечне освітлення для складських зон, що відповідатиме всім нормам і готові запропонувати індивідуальні розробки для logistic- зон будь-якого планування. У освітленні складської зони ключову роль грає надійність і економічність освітлення – слід вибирати освітлювальні прилади з високим рівнем пило та волого стійкості, з додатковим захистом від механічних ушкоджень. Компанія Ava Tech готова запропонувати індивідуальні рішення по зниженню витрат електроенергії, що допомагає скоротити витрати логістичного центру.