Освітлення для офісу

При виборі освітлення в офісних просторах мова йде не тільки про дизайн, але і про комфорт і здоров’я співробітників. Компанія AVA TECH готова запропонувати цікаві та практичні концепції освітлення для офісів і робочих просторів, які допоможуть зробити ваш офіс стильним і збільшать продуктивність співробітників.

Світло для офісного простору повинно створювати робочу атмосферу та не мати негативного впливу на зір. Для правильного освітлення офісу необхідно комбінувати три види освітлення – загальне, місцеве і зональне.

Рішення, яке на даний момент, користується широкою популярністю для робочих приміщень, Human Centric Lighting – це біодинамічна система штучного освітлення, що імітує природну динаміку світлового середовища – зміна колірного відтінку денного світла і його інтенсивності.

Біодинамічне освітлення, може позитивно вплинути на самопочуття і працездатність працівників у виробничих приміщеннях і в офісах з недоліком денного світла в світлий час доби, а також в осінньо-зимовий період, коли внутрішній годинник організму погано синхронізуються з динамікою природного світла.

Бажаєте щоб Ваш проект був наступним?
Заповніть форму і наші
менеджери зв'яжуться з Вами!

  Реалізовані проекти

  Amazon
  Amazon
  Освітлення офісу мережі на території Німеччини
  Zeus Arena
  Zeus Arena
  Загальна площа освітленого об'єкта Zeus Arena – 550 м2

  Освітлення для офісу є важливим аспектом збереження здоров’я співробітників. Воно повинно бути спроектовано таким чином, щоб напруга на очі працівників було мінімальним. Крім того, правильно підібране освітлення зменшує стрес, допомагає краще сконцентрувати увагу. Тому проект освітлення офісу повинен розроблятися професіоналами.

  Наша команда «АВА ТЕК» має великий досвід в проектування як освітлення вітрин магазинів, так і офісних приміщень. Фахівці компанії складають проект з урахуванням таких факторів:

  • кількість природного світла в приміщенні;
  • колірне рішення стін;
  • розташування робочої зони.

  Для work-зони повинно використовуватися комбіноване освітлення: верхнє розсіяне і локальне. Для верхнього освітлення найчастіше застосовують точкові діодні світильники з теплим світлом. Вони економічні, м’яко розсіюють світло без шкоди для очей, не створюють сліпучий ефект. Важливою деталлю офісних світильників для робочої зони служить можливість регулювання яскравості світлового потоку: яскравіше у вечірній час і менш яскраве в денний.

  Для локальної підсвічування застосовують настільні лампи і світильники з більш холодним світлом, який сприяє кращій концентрації. Світловий потік повинен бути регульованим для індивідуальних потреб кожного працівника. Лампи і світильники варто встановити з лівого боку. Тільки при такому розташуванні не завдається шкоди зору.

  Освітлення для зони відпочинку офісу

  Так як робочий день офісних працівників часто не нормований, важливим аспектом для збереження здоров’я і підтримки емоційного стану служить правильно оформлена зона для відпочинку з належним освітленням.

  Для освітлення зони відпочинку в офісних приміщеннях використовують підвісні світильники з теплим світлом. Грамотно підібрана підсвічування елементів декору, підлогові світильники, мініатюрні настільні лампи створять в зоні відпочинку розслаблюючу атмосферу і затишок.

  Наша компанія в своїх проектах використовує тільки якісні освітлювальні прилади для світлових рішень, виробники яких відомі на ринку завдяки якості освітлювальної продукції відповідно до встановлених стандартів.

  Познайомитися з роботами з проектування освітлення, а також оформити онлайн-заявку для замовлення проекту можна на нашому офіційному сайті.

  Проекти:

  Рекомендуємо використовувати для проекту освітлення офісу:

  Часто задавані питання

  Як підвищити продуктивність роботи в офісі за допомогою освітлення?

  Біодинамічне освітлення (Human Centric Lighting), може позитивно вплинути на самопочуття та працездатність працівників в офісах з нестачею денного світла у світлий час доби, а також в осінньо-зимовий період, коли внутрішній годинник організму навряд чи синхронізується з динамікою природного світла. Сенс такого освітлення для офісів полягає в тому, що активність людини значно збільшується при освітленості 4000-6000 К і знижується, якщо освітлення буде 2700-3500 К. Працювати протягом усього дня за високих колірних температур (6000 К) - шкідливо. За низьких колірних температур (2700 К) людина рано відчує втому і не буде продуктивною на роботі. Таким чином, біодинамічний освітлення, змінюючи температуру протягом дня, допоможе правильно підтримати продуктивність співробітника весь день на потрібному рівні, без шкоди для їх здоров'я.

  Що таке Human Centric Lighting чи біодинамічне освітлення?

  Human Centric Lighting (з англ. освітлення, орієнтоване на людину) - це біодинамічна система штучного освітлення, що імітує природну динаміку світлового середовища - зміна колірного відтінку денного світла та його інтенсивності. HCL доцільно використовувати в будь-якому приміщенні, де люди проводять більшу частину свого дня, ця система штучного освітлення просто необхідна у приміщеннях, де важлива концентрація уваги, настрій людини та її самопочуття.

  Які світильники вибрати для освітлення офісів?

  Для правильного освітлення офісу необхідно комбінувати три види освітлення – загальне, місцеве та зональне. Для офісних приміщень великою популярністю користується лінійне освітлення, воно підійде для освітлення проходів та робочих столів співробітників. Акценти нам допоможуть розставити трекові світильники, які можна використовувати з різними рефлекторами для створення різного типу світлових пучків з різними кутами розкриття. Також у сучасних офісах не зайвим буде проектування різних дизайнерських світлових рішень, які можуть стати доповненням до інтер'єру вашого офісу.

  Які параметри освітлення потрібно вибрати для освітлення офісів?

  Для офісів підійде нейтральне світло з колірною температурою 3500-4000 К, а для зон відпочинку та очікування краще вибирати тепліше світло 2500-3000 К. При цьому різниця в температурі світла по офісу не повинна бути занадто великою. Рівень передачі кольору, ми радимо вибирати не нижче Ra ≥80. Рівень освітленості може дорівнювати 400 лк при комбінованому освітленні і 300 лк при використанні тільки загального освітлення. Для офісів, де ведеться дрібна креслярська робота або читання друкованої продукції, рівень освітленості може бути підвищений до 500 лк.