Освітлення для складу

Фахівці компанії AVA TECH створюють правильне, відповідне усім нормам освітлення для логістичних центрів і складських зон. Ми знаємо нюанси, які потребують особливої ​​уваги та індивідуального підходу при освітленні кожної зони логістичного центру або складу.

В освітленні складської зони ключову роль відіграє надійність і економічність освітлення – слід вибирати світильники з високою пило і вологостійкістью, а також з додатковим захистом від механічних пошкоджень.

Компанія AVA TECH готова запропонувати індивідуальні рішення по зниженню витрат електроенергії, що допоможе скоротити витрати логістичного центру.

В освітленні складу або логістичного центру важливо врахувати аварійне освітлення. Світильники, які ми пропонуємо використовувати для освітлення цих приміщень, мають клас захисту IP54 і вище, вони підходять для виконання спеціальних завдань, характеризуються стійкістю до ударів і захищені від вологи.

Особливу увагу ми рекомендуємо приділити проекту евакуаційного освітлення, і дотримуватися рівня освітленості від 0,5 лк в зоні підлоги та на сходах.

Бажаєте щоб Ваш проект був наступним?
Заповніть форму і наші
менеджери зв'яжуться з Вами!

  Реалізовані проекти

  YKK
  YKK
  Освітлення виробництва, вулиці, складу та офісу компанії YKK, загальна площа об'єкту понад 12 000 м2
  Logistic Union
  Logistic Union
  Освітлення логістичних центрів Logistic Union в 5 областях України

  Сучасний склад не має нічого спільного з приміщеннями, в якому під тьмяною лампочкою сидить комірник і працює над паперами. Сьогодні це комфортне і яскраве освітлений простір, яке відрізняється якісно організованим робочим процесом.

  Освітлення складу – це заздалегідь продуманий етап, що дозволяє зробити приміщення зручним і комфортним.

  Проектування освітлення приміщень полягає в дотримання таких параметрів:

  • відповідність правилам установки типів світла;
  • створення рівня світла, відповідно до законодавчих норм і стандартів;
  • економічність;
  • простота технічного обслуговування;
  • безперервна якісна робота;
  • високий рівень безпеки;
  • багатофункціональність.

  Якщо ви хочете, щоб ваше освітлення в складських приміщеннях відповідало таким критеріям, то варто звернутися в нашу компанію, де фахівці зроблять все необхідне для цього.

  Освітлення складу: основні види

  Різновиди освітлення в складському приміщенні поділяються залежно від джерела світла на такі:

  • природне – комфортний світ для людських очей;
  • штучне – від нестачі природного світла, встановлюються штучні освітлювальні прилади;
  • поєднане – один з найпопулярніших і актуальних типів світла.

  Чим більше природного освітлення буде на складі, тим комфортніше буде для очей. З цієї причини, потрібно правильно організувати штучне освітлення складу, при цьому постаратися зберегти природні джерела світла з дверей і вікон.

  Норми і вимоги до освітлення на складах

  За чинним законодавчим нормам і правилам, в складському приміщенні повинно бути аварійне, охоронне і робоче освітлення. Категорично забороняється в приміщенні залишати чергове світло, навіть на мінімальному рівні. Але це обмеження не стосується LED-приладів.

  Робочий світло – це освітлення того простору, в якому регулярно йде виробничий процес. Такий вид підсвічування буває загальний (рівномірний розподіл світла) і локальний (місце, де співробітник виконує свою роботу).

  Аварійне освітлення в продуктовому магазині включається тоді, коли відсутня електричне живлення основного світла. На кожному об’єкті обов’язково встановлюється додаткове джерело живлення.

  Охоронне ЛЕД освітлення для великих приміщень полягає в установці освітлювальних приладів по всій території, що охороняється.

  Якщо ви хочете забезпечити якісне висвітлення сучасного складу, звертайтеся до менеджерів нашої компанії.

  Проекти:

  Рекомендовані світильники:

  Часто задавані питання

  Як вибрати аварійне освітлення для складу чи логістичного центру?

  Для того щоб розібратися в цьому питанні важливо врахувати, що аварійне буває двох типів. Аварійно-евакуаційне та резервне. Аварійно-евакуаційне - призначене для евакуації людей із приміщення в екстрених ситуаціях. Резервне освітлення – використовується для забезпечення безперебійної роботи освітлення у разі відключення робочого. Складські приміщення не зайве обладнати одним і другим типом освітлення, для цього ми рекомендуємо звернутися до проектного відділу нашої компанії, фахівці якого допоможуть підібрати найкращі рішення для аварійного.

  Навіщо розробляти проект евакуаційного освітлення для складу та логістичного центру?

  Безпека співробітників логістичного центру або складу при відключенні електроенергії - ось основні причини, навіщо потрібно приділити увагу проекту евакуаційного. Показники освітленості для евакуаційного проекту на складі складають 0,5-1 лк у зоні підлоги та на сходах. Підключення цієї системи повинно виконуватись окремо від загального освітлення.

  Які світильники варто вибирати для освітлення складу та логістичного центру?

  Для складів та логістичних центрів найчастіше використовують лінійні світильники, які обов'язково доповнюють світильниками для аварійного. Світильники, які ми пропонуємо використовувати для освітлення цих приміщень, мають клас захисту IP54 та вище, вони підходять для виконання спеціальних завдань, характеризуються стійкістю до ударів та захищені від пилу та вологи. Для економії витрат на електроенергію при освітленні складу ми рекомендуємо використовувати димери на групи світильників, які дозволять відключати освітлення у незадіяних ділянках складу.

  Які параметри потрібно вибрати для освітлення складів та логістичних центрів?

  У місцях роботи персоналу рекомендована колірна температура - в діапазоні 2700-3500 К, індекс кольору на складах без природного освітлення - Ra80. У виборі для складу та логістичного центру ми рекомендуємо керуватися європейськими нормами освітлення, де показники порядком вищі за вітчизняні. Наприклад: - стелажне зберігання вантажів - 250-300 лк; - робочі зони на складах - 300-350 лк.