Logistics

Фахівці компанії AVA TECH створюють правильне, відповідне усім нормам освітлення для логістичних центрів і складських зон. Ми знаємо нюанси, які потребують особливої ​​уваги та індивідуального підходу при освітленні кожної зони логістичного центру або складу.

В освітленні складської зони ключову роль відіграє надійність і економічність освітлення – слід вибирати світильники з високою пило і вологостійкістью, а також з додатковим захистом від механічних пошкоджень.

Компанія AVA TECH готова запропонувати індивідуальні рішення по зниженню витрат електроенергії, що допоможе скоротити витрати логістичного центру.

В освітленні складу або логістичного центру важливо врахувати аварійне освітлення. Світильники, які ми пропонуємо використовувати для освітлення цих приміщень, мають клас захисту IP54 і вище, вони підходять для виконання спеціальних завдань, характеризуються стійкістю до ударів і захищені від вологи.

Особливу увагу ми рекомендуємо приділити проекту евакуаційного освітлення, і дотримуватися рівня освітленості від 0,5 лк в зоні підлоги та на сходах.

Бажаєте щоб Ваш проект був наступним?
Заповніть форму і наші
менеджери зв'яжуться з Вами!

  Реалізовані проекти

  Logistic Union
  Logistic Union
  Освітлення логістичних центрів Logistic Union в 5 областях України

  Сучасний склад не має нічого спільного з приміщеннями, в якому під тьмяною лампочкою сидить комірник і працює над паперами. Сьогодні це комфортне і яскраве освітлений простір, яке відрізняється якісно організованим робочим процесом.

  Освітлення складу – це заздалегідь продуманий етап, що дозволяє зробити приміщення зручним і комфортним.

  Проектування освітлення приміщень полягає в дотримання таких параметрів:

  • відповідність правилам установки типів світла;
  • створення рівня світла, відповідно до законодавчих норм і стандартів;
  • економічність;
  • простота технічного обслуговування;
  • безперервна якісна робота;
  • високий рівень безпеки;
  • багатофункціональність.

  Якщо ви хочете, щоб ваше освітлення в складських приміщеннях відповідало таким критеріям, то варто звернутися в нашу компанію, де фахівці зроблять все необхідне для цього.

  Освітлення складу: основні види

  Різновиди освітлення в складському приміщенні поділяються залежно від джерела світла на такі:

  • природне – комфортний світ для людських очей;
  • штучне – від нестачі природного світла, встановлюються штучні освітлювальні прилади;
  • поєднане – один з найпопулярніших і актуальних типів світла.

  Чим більше природного освітлення буде на складі, тим комфортніше буде для очей. З цієї причини, потрібно правильно організувати штучне освітлення складу, при цьому постаратися зберегти природні джерела світла з дверей і вікон.

  Норми і вимоги до освітлення на складах

  За чинним законодавчим нормам і правилам, в складському приміщенні повинно бути аварійне, охоронне і робоче освітлення. Категорично забороняється в приміщенні залишати чергове світло, навіть на мінімальному рівні. Але це обмеження не стосується LED-приладів.

  Робочий світло – це освітлення того простору, в якому регулярно йде виробничий процес. Такий вид підсвічування буває загальний (рівномірний розподіл світла) і локальний (місце, де співробітник виконує свою роботу).

  Аварійне освітлення в продуктовому магазині включається тоді, коли відсутня електричне живлення основного світла. На кожному об’єкті обов’язково встановлюється додаткове джерело живлення.

  Охоронне ЛЕД освітлення для великих приміщень полягає в установці освітлювальних приладів по всій території, що охороняється.

  Якщо ви хочете забезпечити якісне висвітлення сучасного складу, звертайтеся до менеджерів нашої компанії.